Sport

Przygotowanie motoryczne zespołów ligowych

Przygotowanie motoryczne zawodników indywidualnych

Przygotowanie motoryczne zespołów ligowychOdpowiednie przygotowanie fizyczne zawodnika do podjęcia wysiłku startowego to priorytet. Bardzo często decyduje o zwycięstwie. Ta zasada odnosi się i do sportowców indywidualnych, i do całych zespołów.

Główny element pracy mojego zespołu to ocena fundamentalnych wzorców ruchowych stanowiących podstawę dalszego rozwoju zawodnika. W związku z tym umiejętnie dobieramy środki i metody treningowe, dbając o najwyższy poziom podjętych działań. Stosujemy indywidualne podejście do jednostki i zespołu w konkretnej dyscyplinie. Profesjonalne przygotowanie sprawia, że nawet najbardziej ambitne cele stają się realne do osiągnięcia.

W czym szczególnie możemy Ci pomóc:

+ ocena wzorców aktywności mięśniowej

+ ocena stabilności i równowagi

+ ocena ryzyka urazu

Na podstawie powyższych ocen opracowujemy kompleksowe i optymalne programy przygotowania motorycznego, zarówno dla jednostek, jak i zespołów.

Przygotowanie motoryczne zawodników indywidualnychOdpowiednie przygotowanie fizyczne zawodnika do podjęcia wysiłku startowego to priorytet. Bardzo często decyduje o zwycięstwie. Odnosi się to zarówno do sportowców indywidualnych, jak również do całych zespołów.

Główny element pracy mojego zespołu stanowi ocena fundamentalnych wzorców ruchowych. Na tej podstawie możliwy jest dalszy rozwój zawodnika. Nasze zadanie to przede wszystkim umiejętny dobór metod i środków treningowych, dopasowanych do konkretnej dyscypliny. Realizujemy założenia, stosując najwyższy poziom indywidualnego podejścia do jednostki lub zespołu.

Profesjonalne przygotowanie sprawi, że nawet najwyższe cele staną sę realne do osiągnięcia.

W czym szczególnie możemy Ci pomóc:

+ ocena wzorców aktywności mięśniowej

+ ocena stabilności i równowagi

+ ocena ryzyka urazu

Bazując na powyższych ocenach, tworzymy optymalne i kompleksowe programy przygotowania motorycznego - dla jednostek i dla zespołów.

Partnerzy:
LICZBA ODWIEDZIN : 198857

projekt, realizacja, hosting