O firmie

O firmie

Witaj, 

Skoro wszedłeś na moją stronę, z pewnością interesujesz się szeroko pojętym sportem. Być może poszukujesz profesjonalnego doradztwa w tej tematyce, które będzie obejmować zarówno teorię, jak i praktykę. Jeśli tak - to dobrze trafiłeś.

Nazywam się Dariusz Szymczuk.

Od lat jestem zwiazany ze sportem, a w szczególności z lekkoatletyką. Pracowałem do 10.10.2016r. jako trener od przygotowania kondycyjnego zespołu piłki ręcznej kobiet - SPR Selgros Lublin.

Dodatkowo jestem doktorem fizyki na Politechnice Lubelskiej. 

Pomysł na działalność ULiSES zrodził się z obserwacji rynku. Zauważyłem, że sportowcy zawodowi oraz pasjonaci sportu mają jeden wspólny mianownik - zapotrzebowanie na profesjonalną wiedzę z zakresu przygotowania merytorycznego do uprawiania każdej dyscypliny sportu, a także na wiedzę z zakresu odpowiedniego doboru programów treningowych. 

Taką wiedzą dysponuję na najwyższym poziomie, co ma swoje potwierdzenie w latach mojej praktyki zawodowej. Stąd mój pomysł, by zacząć dzielić się tą wartościową wiedzą na szerszą skalę.

Zatem jeśli chcesz uprawiać sport za poziomie profesjonalnym lub dla rekreacji, warto, żebyś zaczął od odpowiedniego przygotowania i informacji na ten temat. 

W tym celu zapraszam Cię do kontaktu ze mną.

Zapoznaj się również z innymi zakładkami strony, a szczegółowo dowiesz się, w jaki sposób mogę Ci pomóc.

Pozdrawiam serdecznie,

Dariusz Szymczuk

Partnerzy:
LICZBA ODWIEDZIN : 198871

projekt, realizacja, hosting