Rekreacja

Indywidualne plany treningowe

Dobieranie obciążeń

Indywidualne plany treningoweIndywidualne programy treningowe dla zaawansowanych i początkujących

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem, czy znajdujesz się już na zaawansowanym etapie, warto, żebyś ćwiczył pod okiem fachowca. Zrobię wszystko, by jak najskuteczniej przygotować Cię do Twojego głównego startu.

Indywidualne plany treningowe rozpisujemy i dopasowujemy, zwracając uwagę na Twoje indywidualne zapotrzebowanie. Co najważniejsze, konsultujemy te plany przez cały czas, nie zaniedbując żadnego etapu.

Dobieranie obciążeńDobieranie obciążeń w zależności od poziomu zaawansowania

Każda osoba ćwicząca na siłowni, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z podnoszeniem ciężarów, czy ma już bogate doświadczenie w wyciskaniu sztangi, zdaje sobie sprawę, jak trudno jest prawidłowo dobrać obciążenie.

Trzeba wiedzieć, że przed ustaleniem obciążeń właściwych dla danego człowieka, powinien on na początku opanować każde ćwiczenie pod względem technicznym, wykorzystując ciężar własnego ciała.

W związku z występowaniem różnorodnych metod treningowych oraz różnych celów osób trenujących, należy indywidualnie skorzystać ze wsparcia trenera personalnego. Trener pomoże ułożyć plan treningowy dopasowany do potrzeb konkretnego klienta. Uwzględni zarówno zasady bezpieczeństwa, jak i odpowiedni progres.

Partnerzy:
LICZBA ODWIEDZIN : 198858

projekt, realizacja, hosting